VORSON HAKKINDA

Dijital Medya İletişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. VORSON markasının Türkiye ve Avrupa distribütörlüğünü yapmaktadr. Aynı zamanda Türkiye ve Avrupa ülkelerinde marka sahibi firmadır. 

VORSON, çarpıcı model ve fonksiyonlara eşit derecede önem veren tasarım felsefesi ile üretim yapan mobil aksesuar üreticisidir. Biz, hem büyük bir amaca hizmet eden hem de estetik olarak göze hoş gelen ürünlerin her zaman en iyisi olduğuna inanan bir markayız. Birçok yönden çok güçlü olmasına rağmen mobil cihazlarda eksik olan iki şey, batarya ömrü ve hoparlör boyutudur. Ayrıca bu sorunları desteklemek amacıyla tasarlanan ürünler, zarafet ve taşınabilirlik açısından tam çözüm sağlayamıyor. Biz, büyüklüğün mobil cihaz kullanıcıları için faydalı bir özellik olmadığına karar verdik. 

Biz de havacılık ve Apple MacBooks için kullanılan CNC yekpare üretim tekniklerini kullanarak tüm ürünlerimizi geliştirdik. Ek olarak, herhangi bir şekil veya hacim içine dökülüp, kalıp edilebilir Lityum-Ion Polimer pil kullanarak, mümkün olan en ince ve kompakt tasarılarımlar oluşturup insanların inandıklarının ve gördüklerinin dışında ürünler ortaya koyduk. 

VORSON markası olarak, en son teknolojiyi kullanmaktan mutluluk duyuyoruz. Örneğin; ürünlerin ikinci nesil tasarımlarında, elimizin altında bulunan kablosuz şarjlardan yararlanarak ekran okumalarında her zaman gelişme kaydediyoruz. Geliştirdiğimiz her model ürün özelliklerini garantiye alırken, aynı zamanda onların güzel ve kullanışlı olmasını da sağlıyoruz. 

Sınırlarınızın dışında ürünler ve modeller üretmeye devam ediyoruz. Kalite ve şıklık bizim en önem verdiğimiz konular.